Тариф "Патріот"

Цей тариф можна підключити до 30 вересня 2022 року і він діятиме до закінчення війни + 60 днів (2 місяці) після війни або до завершення оплаченого періоду.

Тариф оплачується відразу на рік і в перерахунку за місяць становить всього 125 грн для багатоквартирних і малоквартирних будинків (1499 грн/рік), близько 200 грн для приватного сектору (2399 грн/рік) і близько 333 грн для корпоративних клієнтів (3999 грн/рік).

При цьому швидкість для фізичних осіб - до 1000 мбіт/с, а для корпоративних - до 100 мбіт/с.

Пропозиція діє лише для нових абонентів.

250 грн. з першої оплати абонента по даному тарифу ми перераховуємо на підтримку ЗСУ.

Після закінчення терміну дії тарифу абонента буде автоматично переведено на звичайний тариф з такою ж швидкістю або він зможе вибрати будь-який інший з діючих тарифів.

Для користування послугою по максимуму рекомендуємо використовувати потужний гігабітний дводіапазонний Wi-Fi роутер (2,4 Гц та 5 Гц).

Як провайдер ми маємо право у майбутньому змінити умови даного тарифу, але умови на оплачений період змінюватись не будуть.

Наприклад якщо ви оплатили 2 роки по даному тарифу, а війна закінчилась через 1 місяць або швидше (чого ми також бажаємо), то протягом 2-х років для вас умови змінюватись не будуть.

Ми віримо у наші Збройні Сили і в нашу перемогу! Слава Україні!

Замовити підключення даного тарифу