УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Тариф "Патріот"

Встигніть подати заявку на підключення цього унікального тарифу до 31 березня 2024 року!

Тариф оплачується відразу на рік і в перерахунку за місяць становить всього 167 грн для багатоквартирних і малоквартирних будинків (1999 грн/рік), близько 242 грн для приватного сектору (2899 грн/рік) і близько 375 грн для корпоративних клієнтів (4499 грн/рік).  


250 грн. з першої оплати абонента по даному тарифу ми перераховуємо на підтримку ЗСУ.


При цьому швидкість для фізичних осіб - до 1000 мбіт/с, а для корпоративних - до 100 мбіт/с.

У разі зміни адреси, до якої підключена послуга, або в разі припинення дії договору, кошти за недоотриману послугу не повертаються, оскільки річна оплата знімається повністю при підключенні і залишку коштів на балансі абонента немає. Також в даному тарифному плані недоступна послуга тимчасового призупинення.

Пропозиція діє лише для нових абонентів - помешкань та офісів, до яких ще не підключались послуги нашої компанії або в яких нашими послугами користувались понад три місяці назад.


Для користування послугою по максимуму рекомендуємо використовувати гігабітний дводіапазонний Wi-Fi роутер (2,4 ГГц та 5 ГГц).

Як провайдер ми маємо право у майбутньому змінити умови даного тарифу, але умови на оплачений період змінюватись не будуть. Наприклад якщо ви оплатили 2 роки по даному тарифу, то протягом 2-х років для вас умови змінюватись не будуть.

 

Ми віримо у наші Збройні Сили і в нашу перемогу! Слава Україні!

Замовити підключення даного тарифу