УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Сервер у хмарі

Перенесіть вашу роботу у хмару

Ви можете з легкістю перенести програми бухгалтерського і фінансового обліку (наприклад, 1С:Підприємство), звітності (наприклад,  M.E.Doc), додатків «клієнт-банк», інших необхідних для роботи програм (CRM-систем, систем електронного документообігу, бази знань компанії, файлових архівів, корпоративної пошти тощо) на віртуальний сервер за межами офісу та, у разі потреби, України.

Переваги хмари

У випадку, якщо ви розміщуєте документи, архіви та іншу важливу інформацію у хмарі, до цих даних не можуть отримати доступ зловмисники або сторонні особи. Не менш важливою перевагою роботи у хмарі - це потужне та надійне ІТ-обладнання, яке потребує значних фінансових витрат на закупівлю, обслуговування та модернізацію ресурсів, у випадку розміщення його у власному офісі. Врешті, відображення змін від користувачів у робочому середовищі може відбуватися із затримкою у часі, а співробітники мають доступ до програм лише в офісі. При цьому важливими потребами залишаються постійний зв’язок між співробітниками та швидке оновлення інформації у робочому просторі.

Для кого буде зручним розміщення програм та додатків у хмарі?

Керівникам та власникам бізнесу   

Перенесення програм і документів на віртуальні сервери — це захист інформації від втрат, виїмки, доступу зловмисників та сторонніх осіб. Ваші дані будуть відновлені навіть після атаки вірусами або технічних збоїв оскільки у нас передбачена можливість робити бекапи, за які не потрібно буде додатково оплачувати. Крім того, всі ІТ-ресурси легко масштабуються, що дозволяє не витрачати час та гроші на їх заміну. А завдяки мобільності можна відстежувати всі зміни та дії співробітників в робочому просторі. У зв’язку із введенням карантинних обмежень, є можливість організувати повноцінну роботу працівників віддалено з дому.    
    
Співробітникам компанії   
    
Дистанційна бухгалтерія у хмарі полегшує роботу всім користувачам, оскільки забезпечує швидке оновлення даних в програмах і документах, а також надає можливість працювати в будь-який час.

Чому саме віртуальний виділений сервер, чому саме ми?

1. Вам не потрібно буде витрачати кошти на купівлю дорогого ІТ-обладнання.

2. Ми робимо все для забезпечення високого рівня захисту даних користувачів.

3. Вам не буде потрібно хвилюватися про збереження Ваших даних в базі і постійно виконувати резервне копіювання. В нашому дата центрі, Ваша «1С: Підприємство» знаходиться під надійним захистом, незважаючи ні на які обставини (вихід з ладу офісного обладнання, крадіжка персонального ноутбука, покупка нових комп’ютерів для бухгалтерії).

4. Безпечне шифрування каналу, і крім Ваших співробітників, ніхто не матиме доступ до бази.

5. Доступність бази даних цілодобово. Під час карантину чи у звичайний період, їдучи у відпустку або виходячи на лікарняний, Ваш працівник зможе перебувати на зв’язку і, в разі виникнення проблем, підключитися до бази даних віддалено. Також до бази зможе підключитися будь-яка кількість користувачів, яким будуть надані такі права. Все, що їм потрібно – це мати під рукою комп’ютер з доступом в інтернет. При цьому доступ до бази буде цілодобовим.

6. Ви буде працювати в звичних для Вас та Ваших співробітників додатках, що виключить необхідність перенавчання.

7. Ви зможете підключатись віддалено, маючи будь-яку десктопну або мобільну операційну систему (32-bit або 64-bit) – Windows, Linux, iOs, MacOs або Android.

8. Зручна оплата. Підтримка різних варіантів оплати: на розрахунковий рахунок, через термінал, картою в Приват24, Monobank і ін.

9. Збільшити або зменшити кількість ресурсів і створити додаткові робочі місця можна за кілька хвилин.

Вартість послуг визначається індивідуально в залежності від потреб клієнта