УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Захищений вузол Інтернет доступу

Інтернет провайдер "Копійка" (ТОВ Сервіснет) один з небагатьох провайдерів в Західній Україні, отримав Атестат відповідності комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) захищеного вузла Інтернет доступу (ЗВІД).

В указі Президента України №254/2017 (який було введено в дію Рішенням РНБО України) одним з ключових пунктів було відзначено необхідність підвищення рівня безпеки в інформаційному просторі країни. Зокрема, було вирішено ввести заборону державним органам, підприємствам, установам і організаціям державної форми власності заключати договори і закуповувати послуги доступу до мережі Інтернет у операторів (провайдерів) телекомунікацій, у яких відсутні документи, що підтверджують відповідність системи захисту інформації встановленим вимогам щодо захисту інформації.

Наша компанія, маючи серед своїх клієнтів чимало підприємств, зокрема і з державною формою власності, провела кропітку роботу зі створення КСЗІ в інформаційно-телекомунікаційній системі захищеного вузлу Інтернет доступу.

Результатом проведеної роботи є видача Держспецзв’язком Атестату відповідності № 22269 КСЗІ ІТС ЗВІД від 03.12.2020.

Даний атестат діє протягом 5-и років.

Всі наші клієнти як з приватного, так і з державного сектору можуть бути впевненими у високому рівню безпеки послуг, які надає наша компанія.