Сервіс "findMe"

Для всіх наших абонентів ми запустили сервіс "findMe".

Сервіс "findMe" - це свого роду страховка, гарантія повернення. Захистивши свої особисті речі сьогодні (ключі, телефон, планшет, паспорт, гаманець, банківські картки та ін.) Завтра вони повернуться в разі їх втрати. 

Якщо Ви коли-небудь втрачали ключі від своєї квартири, автомобіля або від офісу, то прекрасно пам'ятаєте ту неприємну ситуацію, коли не знаєш, що робити. Адже, навіть при втраті документів або мобільного телефону є ймовірність, що той хто їх знайшов зможе зв'язатися з Вами. 

Якщо ключі загублені на вулиці або громадському транспорті, то є невелика ймовірність того, що вони будуть Вам повернуті. Але, для цього, як мінімум, Вам треба витрачати свій особистий час і нерви.

Якщо, Ви не знаєте, де точно загублені Ваші ключі, то шанс їх знайти - мінімальний.

Більш того, при втраті ключів, в голову можуть приходити різні варіанти кримінального розвитку подальших подій. Навіщо Вам марні переживання?

На щастя, саме для запобігання подібних ситуацій і існує наш сервіс "findMe".

Більше 90% людей, які знайшли чужу річ (особливо ключі, які не мають для людини яка їх знайшла матеріальної цінності), будуть раді її повернути. Тим більше, що для того хто їх знайшов достатньо зателефонувати за телефоном гарячої лінії, який вказаною на брелоку для ключів.


В результаті: річ повертається господареві, а той хто її знайшов отримує моральне задоволення від зробленого доброго діла і винагороду.

Брелок для ключів можна отримати в нас в офісі. Після цього зайти в особистий кабінет і активувати його.