УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Сервіс "findMe"

Ми запустили новий сервіс для пошуку втрачених речей "findMe".

Сервіс "findMe" - це свого роду страховка, гарантія повернення. Захистивши свої особисті речі (ключі, телефон, планшет, паспорт, гаманець, банківські картки та ін.) сьогодні - завтра вони повернуться у разі їх втрати. 

Якщо Ви коли-небудь втрачали ключі від своєї квартири, автомобіля або від офісу, то прекрасно пам'ятаєте ту неприємну ситуацію, коли не знаєш, що робити. Адже, навіть при втраті документів або мобільного телефону є ймовірність, що той хто їх знайшов зможе зв'язатися з Вами. 

Якщо ключі загублені на вулиці або громадському транспорті, то є невелика ймовірність того, що вони будуть Вам повернуті. Але, для цього, як мінімум, Вам треба витрачати свій особистий час і нерви.

Якщо, Ви не знаєте, де точно загублені Ваші ключі, то шанс їх знайти - мінімальний.

Більш того, при втраті ключів, в голову можуть приходити різні варіанти кримінального розвитку подальших подій. Навіщо Вам марні переживання?

На щастя, саме для запобігання подібних ситуацій і існує наш сервіс "findMe".

Як це працює. Ми Вам видаємо наклейку або брелок, Ви її чіпляєте на предмет який потрібно в разі втрати повернути. Людина, яка його знайшла, телефонує нам на цілодобову гарячу лінію (по номеру який вказаний на брелку). Наш оператор визначає власника загубленої речі, звязується з ним і організовує процес повернення.

Більше 90% людей, які знайшли чужу річ, будуть раді її повернути (особливо ключі або документи, які не мають для третіх осіб матеріальної цінності). Тим більше, що для того хто їх знайшов достатньо зателефонувати за телефоном гарячої лінії, який вказаною на брелоку для ключів. Наша гаряча лінія працює цілодобово 24\7\365

В результаті: річ повертається господареві, а той хто її знайшов отримує моральне задоволення від зробленого доброго діла і винагороду.

Брелок для ключів або наклейку можна отримати в нас в офісі або в працівників при підключенні.

Вартість:

Для наших абонентів:

  • Наклейка (до 5 шт) - безкоштовно
  • Металевий брелок - 100 грн.
  • Абонплата - 0 грн

Для інших користувачів сервісу:

  • Наклейка  - 10грн
  • Металевий брелок - 100 грн.
  • Абонплата - 100 грн\рік