УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Акції та знижки

Акція для корпоративних клієнтів "6 по 50"

З метою сприяння відкриттю і розвитку нового бізнесу в Україні і зокрема у Львові, всім нашим корпоративним клієнтам, які запустили свій бізнес менше півроку назад, надаємо знижку 50% на абонплату протягом 6 місяців. Дана акція не сумується з іншими акціями.

 


 

Акційний тариф "Патріот"

Спеціальний тариф для нових абонентів з унікальною річною оплатою, що дозволяє суттєво зекономити.

Детальніше

 


 

Акція Приведи друга від інтернет-провайдера КопійкаАкція "Приведи друга"

Будь-який дійсний абонент провайдера "Копійка" може рекомендувати наші послуги, та у випадку підключення нового абонента отримує бонус на рахунок у розмірі місячної абонплати.

При цьому абонент, якому нас порекомендували, після підключення отримає 200 грн на рахунок!

Інструкція по активації цієї акції в особистому кабінеті, в розділі "Приведи друга".

Акція не розповсюджується на корпоративних абонентів.

 


 

Програма лояльності. Давно користуєтесь послугами Інтернет-провайдера "Копійка"? Час отримувати бонуси за лояльність!

Ми запустили спеціальну програму лояльності для всіх наших абонентів. В залежності від того скільки часу Ви з нами - за кожне поповнення ви отримуєте певний відсоток на свій бонусний рахунок. Чим довше Ви з нами тим більше бонусів Ви отримуєте. 

Бонуси можна використовувати для поповнення свого основного рахунку та замовлення додаткових послуг. 1 бонус дорівнює 1 грн. Термін дії бонусів 1 рік. Максимальна кількість бонусів 10%.

Підключитися до програми лояльності можна в особистому кабінеті. Ваш "стаж" рахується не від моменту підключення до програми лояльності, а від реального часу користування нашими послугами! (а в когось це вже більше 10 років)

При підключеній програмі лояльності і оплаті за 10 місяців або більше, Ви отримуєте спеціальний бонус у вигляді 2х Ваших абонплат ( тобто 2 місяці отримуєте безкоштовно). При цьому Ваш стаж не враховується.

  • Підключитися до програми лояльності можна абонентам які мають "стаж" мінімум 3 місяці
  • * Бонуси нараховуються на будь-яку кількість поповнень ( але сума кожного поповнення має бути більша за 50 грн. )
  • Бонуси нараховуються тільки на авансові платежі. Наприклад якщо у вас на рахунку -10грн. і ви оплатили 200 грн, то бонус нарахується для суми 190грн. (відповідно краще оплачувати в останні дні місяця, а не 1го числа, оскільки абонплата знімаюється вночі з 31 на 1е число.)
  • Це постійно діюча програма для всіх абонентів.
  • В майбутньому умови програми лояльності провайдер може змінювати на свій розсуд.
  • Юридичні особи бонуси не можуть використовувати для поповнення рахунку, але їх можна використовувати для додаткових послуг ( наприклад турбо-кнопка, робота в кредит і т.п.)

 


 

Знижка для учасника АТО

Для учасників бойових дій (АТО, ООС, російсько-української війни) та сімей загиблих учасників на постійній основі діє спеціальна знижка 20% на послугу доступу до мережі Інтернет.

Для отримання знижки достатньо прийти до нашого офісу з документами, які підтверджують, що ви справді маєте вищезгаданий статус.