УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Чи працюватиме Інтернет при відсутності електрики?

Наша компанія заздалегідь підготувалася до ймовірних проблем з електропостачанням і наші інженери 24/7 стежать за роботою всіх вузлів та наявністю на них електроживлення. Ми забезепечуємо роботу послуги при вимкненнях світла на 72 і більше годин.

Всі наші вузли обладнані потужними акумуляторами, а в разі більш тривалої відсутності живлення вузли зможуть отримувати його завдяки дизельним генераторам. Крім того, ми зробили запаси пального щоб наша мережа могла працювати автономно кілька днів навіть при довготривалих “глобальних” відключеннях (хоча сподіваємось, до такого не дійде). При наявності пального на автозаправних станціях ми зможемо забезпечувати стабільний доступ до Інтернету якнайдовше.

Така автономність і незалежність мережі від електроживлення доступна всім нашим абонентам, які підключені оптоволокном на основі новітньої технології GPON. Це 99% корпоративних абонентів та абонентів у приватних будинках, а також більше половини абонентів у багатоквартирних будинках.

Завдяки продуманій схемі нашої мережі навіть якщо наш абонент підключений мідним кабелем і в сусідніх будинках немає електроживлення, але воно є в будинку абонента, то Інтернет у нього буде. Це разюче відрізняється від класичної схеми коли будинки підключені послідовно, тому коли немає живлення і відповідно Інтернету в сусідньому будинку, то Інтернету може не бути і у вашому.

Хоча звичайно навіть якщо ми надаємо вам Інтернет при відсутності електроенергії, вам додатково потрібно потурбуватися про наявність у себе вдома чи в офісі альтернативного джерела енергії для живлення Wi-Fi роутера і зарядки смартфона чи ноутбука.

Питання, які часто задають абоненти, і відповіді на них

Я вже підключений до вашої мережі, але не знаю чи по технології GPON, тому цікавить як це можна визначити?

Є два способи:

1) можете зайти в особистий кабінет і внизу головної сторінки, тобто картки абонента, під заголовком "Інше" глянути чи "Технологія підключення" GPON;

2) можете подзвонити у наш колл-центр, а ще краще — написати нам на Вайбер чи Телеграм, і ми надамо вам інформацію про те чи ви підключені через технологію GPON.

Я вже підключений до вас мідним кабелем, але бажаю перейти на GPON, тому цікавить що для цього потрібно і скільки це коштує?

Вам потрібно повідомити про ваше бажання по телефону, месенджеру або через створення заявки в особистому кабінеті. Після цього наші спеціалісти перевірять чи є технічна можливість вас переключити (а в більшості випадків вона є) і якщо так, тоді вашу заявку передадуть у наш монтажний відділ. Одноразова оплата за переключення з мідного кабелю на GPON становить 500 грн.

Я ще не є вашим абонентом, але бажаю підключитися до вас через технологію GPON, тому цікавить що для цього потрібно і скільки це коштує?

Вам потрібно залишити заявку на підключення на сторінці https://kopiyka.org/appconnection заповнивши відповідні поля і поставивши внизу галку "Потрібне оптичне підключення, незалежне від електроживлення". Орієнтовна вартість підключення квартири у багатоквартирному будинку становить 400-500 грн., приватного будинку — 1500 грн. Точну вартість підключення озвучить наш менеджер.

Чи потрібно в разі переключення з мідного кабелю на GPON проводити у помешкання новий кабель? І чи можна при цьому не свердлити отвори у стінах?

Так, потрібно провести новий кабель. Його діаметр невеликий — всього 3-5 мм. Він переважно чорного кольору, хоча за бажанням абонента в деяких будинках можна провести також кабель білого кольору.

У крайньому випадку якщо у вашому помешканні новий ремонт і ви не бажаєте свердлити жодні отвори у стінах, тоді біля вхідних дверей ми можемо поставити маленький бокс, в якому розмістимо оптичний перетворювач (ONU) і з’єднаємо вхідний від нас оптичний кабель технології GPON з мідним кабелем, який уже заведено у ваше помешкання. Хоча ми не рекомендуємо таке рішення — найкраще все таки завести у помешкання оптичний кабель.

Скільки часу потрібно очікувати на підключення після залишення заявки? І чи можна прискорити цей процес?

Попит на підключення нашого Інтернету через технологію GPON дуже високий, тому термін очікування може становити від кількох днів до кількох тижнів.

Аби прискорити цей процес, ми можемо надати вам певну довжину кабелю, який ви прокладете у своє помешкання самостійно від тієї точки, на яку вкаже наш інженер. Далі ви повідомляєте нас про готовність кабелю, приїжджає наш спеціаліст, підключає до кабелю оптичний термінал і налаштовує роботу Інтернет. Такий підхід тимчасовий і не впливає на вартість підключення чи переключення, але може суттєво скоротити термін очікування на підключення.

Чи може Інтернет перестати працювати навіть при підключенні по технології GPON?

Так, адже від аварій незастрахований жоден провайдер у світі. Причинами відсутності Інтернету може стати обрив кабелю, вихід обладнання з ладу та інші. Але в таких випадках ми прикладаємо максимум зусиль аби відновити доступ до мережі якнайшвидше. Ремонтні роботи проводяться навіть уночі і всі наші співробітники мають відповідні посвідчення від військової адміністрації, які дають їм право працювати в комендантську годину.

Які ще переваги підключення до вашого Інтернету по технології GPON окрім того, що воно не залежить від електроживлення?

Про інші переваги GPON у порівнянні зі звичайним кабелем ви можете дізнатися на сторінці https://kopiyka.org/gpon