УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Пристрої для перегляду

Смартфон

Чудова властивість цього сервісу це телебачення в кишені! І не тільки ТБ ... З тобою завжди добірка нових фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті - досить доступу в інтернет. Качай додаток з Play-Market, пройди безкоштовну активацію і нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

Після встановлення, запустіть додаток і введіть код який вам покаже на екрані в особистому кабінеті stat.kopiyka.net (для активації користувача)

Планшет

Хочете перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток і дивіться самі рейтингові канали а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток з Play-Market, пройдіть безкоштовну активацію через кабінет абонента stat.kopiyka.net і проводьте час з захоплюючим контентом!

Після встановлення, запустіть додаток і активуєте його через особистий кабінет абонента stat.kopiyka.net

Комп'ютер

Найпоширеніший пристрій на якому користуються додатком TRINITY-TV - це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТБ і кінозал. Безумовно на комп'ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно ... Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп'ютер і залиште постійні пошуки.

Завантажити Kopiyka Player

Після встановлення, запустіть додаток і введіть код який вам покаже на екрані в особистому кабінеті stat.kopiyka.net (для активації користувача)

Телевізор

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Введіть свій номер телефону у вікні, і натисніть «відправити». Потім код з смс повідомлення - введіть його в особистому кабінеті stat.kopiyka.net (для активації користувача)

Samsung LG Philips Sony Android

Приставка

Якщо Ваш телевізор не має функцію СМАРТ - не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніше пристрій. Процес цього перетворення нескладний - виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо Ваша приставка/медіаплеєр не підтримує встановлення додатків - зверніться до нас і ми надамо індивідуальний плейлист m3u. Важливо, щоб  цей плейлист запускати тільки на одному і тому ж пристрої бо в іншому випадку відбудеться його автоматичне блокування. Якщо у Вас немає приставки - Ви можете придбати її у нас.

Інструкція для Android TV

1. Зайдіть в розділ Google Play

2. Встановіть додаток TRINITY TV Player на Вашу приставку

2. Запустіть додаток і вкажіть телефон для активації користувача

Нові моделі Android TV-приставок