Інструкція для телевізорів LG

Для здійснення перегляду інтернет-телебачення від компанії Trinity на Вашому телевізорі необхідно здійснити установку сертифікованого додатка, котрий наші спеціалісти розробили спеціально для вашего комфортного користування.


Сам процес встановлення умовно можна розбити на 3 невеликі етапи:

1. Підключення телевізора до мережі Інтернет.

2. Реєстрація облікового запису LG Smart World.

3. Безпосереднє встановлення додатка з Магазину додатків LG.

Розглянемо докладно кожен з етапів.

Підключення телевізора до мережі Інтернет

Здійснюється поетапним переходом по пунктам меню: Настройки -> Сеть -> Сетевое подключение.
Після того як Ви впевнились, що пристрій має доступ до Інтернет, можна переходити до наступного етапу.

Реєстрація облікового запису LG Smart World

Насамперед необхідно зайти у Smart-меню на Вашому телевізорі. Зазвичай це можна зробити за допомогою натискання відповідної клавіші на пульті. Далі необхідно вибрати пункт Войти.
Ми будемо перенаправлені в меню авторизації, де зможемо увійти в LG Smart World, використовуючи вже існуючий обліковий запис, або зареєструвавши новий. Розглянемо процес реєстрації.Сама реєстрації складається зі стандартних процедур, одна з яких - це ознайомлення з Угодою користувача.Після підтвердження надається реєстраційна форма для заповнення, що містить стандартні поля робочої e-mail адреси, а також пароля для облікового запису що створюється.
Підтвердити реєстрацію потрібно натисненням відповідної кнопки.Для завершення реєстрації система відправить на адресу Вашої електронної пошти лист-підтвердження.Процедура підтвердження реєстрації також являється стандартною.По натисненню кнопки “Завершить регистрацию” ми будемо перенаправлені на сторінку LG, на котрій буде відображатись інформація про успішну реєстрацію облікового запису LG Smart World!Тепер ми можемо продовжити процес налаштування безпосередньо на телевізорі. Для цього виконаємо вхід в систему LG Smart World, використовуючи вже активні облікові дані.Безпосередньо встановлення додатка із Магазину додатків LG


Приступаємо до завершаючого етапу налаштування. На головному екрані Smart меню LG необхідно перейти в пошукову стрічку, у котрій наобхідно задати запит для пошуку Trinity Player.Система виконає пошук, нас цікавить додаток з нашим фірмовим логотипом.Приступаємо до встановлення, процес займе всього декілька секунд.Пристрій запитає у Вас доступ до системних ресурсів, необхідних для проведення встановлення.По завершенню встановлення можемо запустити додаток і приступити до комфортного використання!Головне меню додатка:Меню перегляду телеканалів. Складається зі зручного списку всіх доступних каналів, а також докладного телегіда, що відображає порядок програм на відповідному каналі.Кінозал - унікальна послуга, що представляє собою величезне сховище із більше ніж 20000 файлів - фільмів, серіалів, мультфільмів, документальних програм. Тепер для перегляду цікавого контенту або улюбленого фільму немає необхідності тратити свій час на пошуки в Інтернеті.
Навігація по Кінозалу відбувається у зручному вигляді. Йде розбиття по котегоріям. Також є можливість виконувати сортування файлів або пошук конкретного матеріалу.Іконку нашого додатка Ви завжди можете знайти в списку своїх додатків в Smart меню LG.Ось і все, процес встановлення повністю завершений, залишилось приступити до комфортного перегляду цікавих телеканалів і фільмів! Приємного користування!