Створення сучасних веб-сайтів

Пропонуємо створення красивих, швидких, безпечних, адаптованих під усі екрани і SEO-оптимізованих веб-сайтів на базі унікальної CMS Grav і всесвітньо відомого фреймворка Tailwind CSS.

На відміну від традиційних CMS таких як WordPress, Grav використовує безпечну систему шаблонізації і зберігає тексти сторінок у файлах, а не в базі даних, отже є більш безпечним у плані хакерського взлому і не вимагає дорогого хостингу. І що не менш важливо — сторінки відкриваються швидше, що збільшує рейтинг сайту в пошукових системах і відповідно Ваш дохід. Крім того, Grav має просту, зручну і приємну в користуванні адмін-панель. Можливе також створення сайтів на базі CMS Drupal.

Прикладом створеного нами сайту є власне сайт, на якому Ви зараз перебуваєте.

Заповніть анкету нижче аби дізнатися попередню орієнтовну вартість розробки сайту і якщо вона Вам підійде, тоді вкінці надішліть анкету для більш точного індивідуального розрахунку вартості нашим спеціалістом, який потім зв'яжеться з Вами.

Якщо інформація для заповнення певного пункту анкети вже підготовлена Вами у формі графічних або текстових матеріалів, тоді при заповненні такого пункту виберіть опцію "так, прикріплю вкінці анкети", а потім запакуйте всі підготовлені файли в один ZIP-архів і прикріпіть вкінці анкети.

Анкета-калькулятор на розробку сайту