Обрала «Копійку» завдяки наявності телебачення. Послугами задоволена, приємно вразила програма лояльності. Не шкодую, що обрала вас.

«Копійка» надає дійсно якісний та швидкий інтернет, якого вистачає абсолютно на всі потреби. У мене велика сім’я, але навіть коли всі вдома якість Інтернету просто чудова

За весь час користування у мене залишилися тільки позитивні емоції. Якість послуги вражає, навіть у погану погоду інтернет завжди є. А якщо стаються якісь проблеми, то їх швидко вирішують.

Найкращий провайдер у Львові. Супер сервіс, хороша швидкість, класний персонал котрому я надоїдаю і вночі, і в 5-й ранку з моїми питаннями і вони завжди беруть трубку. Дякую вам за вашу роботу!

Хороший інтернет. Заявлена швидкість вся, перебоїв за півтора роки, не було.

Враховучи, що по моїй адресі немає варіантів - підключив Копійку. Але якістю послуг задоволений, все чітко, проблем немає. Завжди якісний та швидкий інтернет. Дякую

Нещодавно відбулася неприємна ситуація з інтернетом, однак ви зреагували досить швидко. Задоволений майстром, який прийшов до нас додому і все швиденько відремонтував та налаштував.

Вже не перший рік користуюся послугами провайдера «Копійка». Нещодавно підключила й ваше телебачення. Наразі скаржитися немає за що, все чудово.

Спробувала інтернет від різних провайдерів, проте зупинилася на "Копійці". Швидкість відповідає заявленій. Нічого не зависає й відмінно працює.

Єдиний адекватний провайдер, яким я повністю задоволений, мінімум часу очікування оплатив включили інтернет, а не як тут в одних чекаєш по пів години, саме бісить не очікування, а це що неможливо дозвонитися. В даному провайдерів я не зустрічав серйозних проблем, тай з ними не стикався, пунктуальність адекватність персоналу на вищому рівні. Дякую!

У мене інтернет + ТБ. Задоволена швидкістю і обслуговуванням провайдера. Тарифи на будь-який смак і купа зручних способів оплати.

Швидко, якісно та надійно. За досить помірними цінами отримую високої якості послуги. Критичних збоїв за час користування інтернетом від Копійки не було. )))

Пару років вже з Копійкою. Провайдер, що дійсно працює на клієнта. Техпідтримка завжди на зв'язку, швидкість не підводила, ще й бонуси нараховують!)

Найкращий провайдер. Якісні послуги, чудовий інтернет, професійна цілодобова підтримка.
Окрема подяка та оцінка 5 оператору Андрію за чуйність, людяність та терпеливість.

Інтернет працює стабільно. Якщо інколи трапляються неполадки, то їх швидко усувають. Я дуже задоволена ціною/якістю послуг

Всі мої знайомі, які користуються вашими послугами задоволені

Користуюся послугами даного провайдера більше року. Послуги надаєються якісно і зручно. Веб-інтерфейс користувача досить привабливий і простий для використання. Звісно перебої з інтернетом тряплялися, але дуже рідко і на короткотривалий час.
Для тих хто в пошуках провайдера зверніть увагу на цю компанію, вона дійсно цього заслуговує:)

Мабуть найкращий інтернет-провайдер в Брюховичах. Рекомендую.

Підключила тариф професійний до 1000 мбт/с. Ракета!

За рік і 7 міс користування, жодного разу не довелося спілкуватися з тех підтримкою провайдера. Я вважаю, це найкращий показник якості. Просто захотіла написати відгук. Дякую

В мене цей провайдер, інтернет супер. Дякую вам хлопці

Буду вас тепер всім рекомендувати!!! Дуже рада що ви є моїм провайдером!! Слава Україні мирного нам неба а вам багато нових абонентів!!

Дякую Вам! У той час, коли одні наживаються, Ви допомагаєте! Великий Вам уклін!

Нам зробили інтернет в укритті, дякуємо. Все працює без перебоїв

Вражена не лише стабільністю та якістю інтернету, але й привітністю та люб’язністю операторів. Дали детальні підказки через телефон, завдяки чому я самостійно змогла вирішити проблему. Дякую.