Новини

Інтернет став природною складовою життя дітей і сучасної молоді.

Інформаційний простір дуже різноманітний та насичений, але не завжди інформація в Інтернеті є корисною та безпечною.

Саме тому ми запустили нову послугу "Безпечний Інтернет". Вона є повністю безкоштовною для всіх наших абонентів!

Для активації даної послуги, потрібно зайти в особистий кабінет, вибрати пункт "Безпечний Інтернет" та  обрати один з варіантів фільтрації трафіку:

  • Не фільтрувати ( дана послуга відключається і будь-яка фільтрація відбуватися не буде)
  • Режим "Захищений" ( Блокувати фішингові сайти, віруси, тощо. )
  • Режим "Сімейний" ( Блокувати фішингові сайти, віруси та сайти для дорослих.) 
Особистий кабінет

 

Після вибору потрібного режиму фільтрації зміни вступають в дію протягом 3х годин.

Гарантувати повне блокування небажаних сайтів ми не можемо, але ефективність на даний момент складає більше 95%.

Наші інженери постійно працюють над вдосконаленням цієї послуги та покращують алгоритми пошуку та блокування небезпечного контенту. 


* Після активації цього функціоналу рекомендуємо в налаштуваннях відмітити пункт  "При заході в особистий кабінет завжди запитувати логін\пароль"

 

 

Шановні абоненти!

На час дії карантину, для максимальної безпеки наших співробітників, офіс для відвідування абонентами буде зачинено. Обслуговування буде проводитись онлайн та по телефону.

Велике прохання всі не термінові заявки відкласти на період, коли вже не буде карантину.

Оскільки Інтернет зараз є надзвичайно важливим для суспільства, потрібно, щоб він працював стабільно і якісно.

 

Якщо нашому працівнику все таки необхідно прийти додому до абонента, то потрібно дотримуватись правил:

1) В коридорі\кімнаті\офісі де підключено Інтернет, на момент проведення робіт, має перебувати тільки дві людини (тобто наш один працівник і один абонент).
2) Перед візитом працівника це приміщення має бути провітреним.
3) Абонент який буде при підключенні\ремонті Інтернету обов'язково має бути в масці. Якщо немає маски, то ми її безкоштовно видамо!

При порушенні вищевказаних правил, візит скасовується і роботи в приміщенні проводитись не будуть.

Всі наші працівники при відвідування абонентів також будуть в масках\рукавицях\бахілах.

 

Дякуємо за розуміння.

https://www.youtube.com/watch?v=UCeOxulSzx4


Інтернет стає все більш невід'ємною частиною нашого життя.

Це вже давно не розкіш, а майже життєва необхідність!

З його допомогою ми можемо дивитися фільми, знаходити нових друзів, спілкуватися з близькими людьми, які живуть за тисячі кілометрів, шукати відповіді на цікаві питання, вирішувати складні завдання, пізнавати світ, дізнаватися новини.

Інтернет допомагає нам стати розвиненими і ерудованими людьми.

Тому важливо обрати стабільного провайдера😉

Кожен день ми працюємо над удосконаленням наших мереж та покращуємо якість послуг👨‍🔧

Замовляйте підключення за посиланням:
🎯http://bit.ly/kopiyka_connect

Цей сервіс дозволяє повернути загублену річ ( ключі, документи, телефон і т.п.) її власнику.
Як це працює ❓ Ми Вам видаємо наклейку або брелок, Ви її чіпляєте на предмет який потрібно в разі втрати повернути. Людина, яка його знайшла, телефонує нам на цілодобову гарячу лінію (по номеру який вказаний на брелку). Наш оператор визначає власника загубленої речі, звязується з ним і організовує процес повернення.

Детальніша інформація 👇
http://findme.kopiyka.net/

Прийміть найщиріші вітання від Інтернет провайдера "Копійка" з Вашим професійним святом!
В першу чергу вітаємо наших колег! В цей день бажаємо усім міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте абонентів швидкісним та якісним Інтернетом!

На 26-у з'їзді Інтернет Асоціації України (який відбувася 19.04.2019р.) нашу компанію прийнято до складу дійсних членів даної асоціації!

Довідка:

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) була створена в листопаді 2000 року з метою консолідації зусиль всіх зацікавлених сторін у розвитку Інтернету в Україні. Повсякденна діяльність ІнАУ полягає в практичній реалізації проектів, що сприяють розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет. Особливу увагу ІнАУ приділяє захисту законних інтересів своїх членів, надаючи їм консультаційну і юридичну підтримку і забезпечуючи діалог з державними органами. ІнАУ в тісній координації з комітетами Верховної Ради та іншими українськими і міжнародними громадськими організаціями постійно проводить експертно-аналітичну роботу з аналізу, розробки та коректування законодавчої і нормативної бази України. Значний вплив, який ІнАУ справляє сьогодні на розвиток Інтернет в Україні, ґрунтується на об'єднанні експертно-аналітичного, інтелектуального, організаційного і технічного потенціалів та багаторічного практичного досвіду найбільших українських Інтернет сервіс провайдерів, контент-провайдерів, електронних і традиційних засобів масової інформації, постачальників устаткування, громадських організацій, що входять у склад Асоціації – всіх тих, хто не лише розуміє, що майбутнє України неможливе без створення в ній інформаційного суспільства, що є частиною світового інформаційного простору, але і активно працює для досягнення цієї мети.

Офіціний сайт асоціації: https://inau.ua/

Спеціально для наших абонентів ми запустили "телеграм бота" з домомогою якого Ви маєте можливість:
- Переглянути баланс 
- Активувати послугу "Робота в кредит"  ( якщо забули поповнити рахунок, а Інтернет потрібний терміново)
- Поповнити рахунок 

Щоб підключити свій акаунт до телеграм боту потрібно: 
- добавити бота https://t.me/kopiykabot
- ввести свій номер телефону
- ввести смс з кодом активації 
У випадку якщо до Вашого акаунту з якихось причин не привязаний номер телефону або він змінився - зверніться в службу підтримки і ми з радістю допоможемо.

Наразі бот підтримує українську і російську мови ( вона змінюється автоматично, в залежності від того яка мова вибрана в телеграмі )

Якщо сервіс виявиться корисний і популярний серед наших абонентів, то будемо його розвивати та добавляти нові функції ( в ньому плануємо реалізувати практично всі функції особистого кабінету)

 

 

Добавили 12 нових преміум каналів для абонентів які користуються постугою "Телебачення"

Для тарифу Стандарт за 79 грн\міс. добавлені наступні канали: Discovery Channel, National Geographic, FOX, Eurosport 1, Eurosport 2, Investigation Discovery, Nat Geo Wild, FOX LIfe, Animal Planet, TLC, Baby TV

Для тарифу  Максимум+HD за 119 грн\міс. добавлені наступні канали: Discovery Channel HD, National Geographi HD, FOX HD, Eurosport 2, Investigation Discovery, Eurosport 1 HD, Nat Geo Wild HD, FOX Life HD, TLC, Animal Planet HD, Baby TV    

Ми запустили корисну послугу "Страхування лінії". 
Ця послуга надає можливість безкоштовно викликати спеціаліста для ремонту Інтернет кабелю у Вашій квартирі (або в приватному будинку).
Для багатоквартирних будинків вартість послуги 10 грн\міс. Для приватних будинків 20 грн\міс. Для юридичних осіб вартість індивідуальна.

Підключити послугу можна в особистому кабінеті.
Детальніше: https://kopiyka.org/line_protection

 

🏆 За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу - Інтернет провайдера “Копійка” (ТзОВ “Сервіснет”) визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

🎯 Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі нашого колективу й управлінським якостям керівництва, а ще — втіленням інноваційних та цікавих ідей, котрі знайшли відгук серед наших абонентів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

🔥 Результати блискучого втілення ідей — часто вражають своєю простотою, проте за лаштунками стороннього погляду залишаються дні й місяці кропіткої праці й зусиль кожного працівника.
👍 На сьогодні наше підприємство пропонує клієнтам такі послуги:
• Швидкісний доступ до мережі Інтернет
• ОТТ телебачення
• Відеоспостереження
• Надання каналів (L2, VPN)
• Оренда ВОЛЗ, cwdm
• Колокейшин, VPS (Львів)
➡Задля цього ми постійно розвиваємося і впроваджуємо інноваційні рішення в роботі. Рушійною силою у досягненні успіху є наш колектив, а це більше 20-и висококваліфікованих співробітників.

🎲 Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, які ми надаємо своїм абонентам. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.
👆Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.

💟Наша компанія і надалі буде вдосконалюватись та розширювати своє покриття. Будемо впроваджувати нові та інноваційні послуги. Але найбільша увага як завжди буде приділятися надійності та якості послуг які ми надаємо. 🌐