УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Тариф "Патріот"

Тариф оплачується відразу на рік і в перерахунку за місяць становить всього 167 грн для багатоквартирних і малоквартирних будинків (1999 грн/рік), близько 242 грн для приватного сектору (2899 грн/рік) і близько 375 грн для корпоративних клієнтів (4499 грн/рік).  


250 грн. з першої оплати абонента по даному тарифу ми перераховуємо на підтримку ЗСУ.


При цьому швидкість для фізичних осіб - до 1000 мбіт/с, а для корпоративних - до 100 мбіт/с.

У разі зміни адреси, до якої підключена послуга, або в разі припинення дії договору, кошти за недоотриману послугу не повертаються, оскільки річна оплата знімається повністю при підключенні і залишку коштів на балансі абонента немає. Також в даному тарифному плані недоступна послуга тимчасового призупинення.

Пропозиція діє лише для нових абонентів - помешкань та офісів, до яких ще не підключались послуги нашої компанії або в яких нашими послугами користувались понад три місяці назад.


Абоненти, в яких з 1 вересня збільшиться абонплата за їхній поточний тарифний план, мають можливість за бажанням перейти на тарифний план "Патріот". Можливість переходу на тарифний план "Патріот" буде доступна до 20 вересня 2023 включно, тому встигніть скористатися даною пропозицією. За деталями звертайтеся на гарячу лінію або в месенджери.


Для користування послугою по максимуму рекомендуємо використовувати гігабітний дводіапазонний Wi-Fi роутер (2,4 ГГц та 5 ГГц).

Як провайдер ми маємо право у майбутньому змінити умови даного тарифу, але умови на оплачений період змінюватись не будуть. Наприклад якщо ви оплатили 2 роки по даному тарифу, то протягом 2-х років для вас умови змінюватись не будуть.

 

Ми віримо у наші Збройні Сили і в нашу перемогу! Слава Україні!

Замовити підключення даного тарифу