Новини

Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Шановні абоненти!
17.05.2019 в період з 00:00 по 09:00 будуть проводитись технічні роботи на мережі (модернізація). В цей період буде відсутній зв'язок у частини абонентів м.Львова, р-н Кривчиць. 
Перелік вулиць: Др.Кривчицька, Богданівська, Личаківська, Голинського, Втіха, Ніщинського, Козацька, Кошова, Вільде, Чумацька, Прогулкова, Станція Личаків, Низова, Насторожі, Корпанюків, Коцька, Березова, Копальна, Тракт Глинянський, Міжгірна, Приязна, Бігова, Грушова, Розкіш, Курінна, Дубова, Ялтинська, Казахська, Колумба, Визвольна, Зрубова, Переможна, Голубця, Гранітна, Поморянська, Яловець, Ярова, Січова, Навколишня, Милорадович, Кінцева.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

На 26-у з'їзді Інтернет Асоціації України (який відбувася 19.04.2019р.) нашу компанію прийнято до складу дійсних членів даної асоціації!

Довідка:

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) була створена в листопаді 2000 року з метою консолідації зусиль всіх зацікавлених сторін у розвитку Інтернету в Україні. Повсякденна діяльність ІнАУ полягає в практичній реалізації проектів, що сприяють розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет. Особливу увагу ІнАУ приділяє захисту законних інтересів своїх членів, надаючи їм консультаційну і юридичну підтримку і забезпечуючи діалог з державними органами. ІнАУ в тісній координації з комітетами Верховної Ради та іншими українськими і міжнародними громадськими організаціями постійно проводить експертно-аналітичну роботу з аналізу, розробки та коректування законодавчої і нормативної бази України. Значний вплив, який ІнАУ справляє сьогодні на розвиток Інтернет в Україні, ґрунтується на об'єднанні експертно-аналітичного, інтелектуального, організаційного і технічного потенціалів та багаторічного практичного досвіду найбільших українських Інтернет сервіс провайдерів, контент-провайдерів, електронних і традиційних засобів масової інформації, постачальників устаткування, громадських організацій, що входять у склад Асоціації – всіх тих, хто не лише розуміє, що майбутнє України неможливе без створення в ній інформаційного суспільства, що є частиною світового інформаційного простору, але і активно працює для досягнення цієї мети.

Офіціний сайт асоціації: https://inau.ua/

Спеціально для наших абонентів ми запустили "телеграм бота" з домомогою якого Ви маєте можливість:
- Переглянути баланс 
- Активувати послугу "Робота в кредит"  ( якщо забули поповнити рахунок, а Інтернет потрібний терміново)
- Поповнити рахунок 

Щоб підключити свій акаунт до телеграм боту потрібно: 
- добавити бота https://t.me/kopiykabot
- ввести свій номер телефону
- ввести смс з кодом активації 
У випадку якщо до Вашого акаунту з якихось причин не привязаний номер телефону або він змінився - зверніться в службу підтримки і ми з радістю допоможемо.

Наразі бот підтримує українську і російську мови ( вона змінюється автоматично, в залежності від того яка мова вибрана в телеграмі )

Якщо сервіс виявиться корисний і популярний серед наших абонентів, то будемо його розвивати та добавляти нові функції ( в ньому плануємо реалізувати практично всі функції особистого кабінету)

 

 

Добавили 12 нових преміум каналів для абонентів які користуються постугою "Телебачення"

Для тарифу Стандарт за 59 грн\міс. добавлені наступні канали: Discovery Channel, National Geographic, FOX, Eurosport 1, Eurosport 2, Investigation Discovery, Nat Geo Wild, FOX LIfe, Animal Planet, TLC, Baby TV

Для тарифу  Максимум+HD за 89 грн\міс. добавлені наступні канали: Discovery Channel HD, National Geographi HD, FOX HD, Eurosport 2, Investigation Discovery, Eurosport 1 HD, Nat Geo Wild HD, FOX Life HD, TLC, Animal Planet HD, Baby TV    

Ми запустили корисну послугу "Страхування лінії". 
Ця послуга надає можливість безкоштовно викликати спеціаліста для ремонту Інтернет кабелю у Вашій квартирі (або в приватному будинку).
Для багатоквартирних будинків вартість послуги 10 грн\міс. Для приватних будинків 20 грн\міс. Для юридичних осіб вартість індивідуальна.

Підключити послугу можна в особистому кабінеті.
Детальніше: https://kopiyka.org/line_protection

 

🏆 За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу - Інтернет провайдера “Копійка” (ТзОВ “Сервіснет”) визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

🎯 Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі нашого колективу й управлінським якостям керівництва, а ще — втіленням інноваційних та цікавих ідей, котрі знайшли відгук серед наших абонентів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

🔥 Результати блискучого втілення ідей — часто вражають своєю простотою, проте за лаштунками стороннього погляду залишаються дні й місяці кропіткої праці й зусиль кожного працівника.
👍 На сьогодні наше підприємство пропонує клієнтам такі послуги:
• Швидкісний доступ до мережі Інтернет
• ОТТ телебачення
• Відеоспостереження
• Надання каналів (L2, VPN)
• Оренда ВОЛЗ, cwdm
• Колокейшин, VPS (Львів)
➡Задля цього ми постійно розвиваємося і впроваджуємо інноваційні рішення в роботі. Рушійною силою у досягненні успіху є наш колектив, а це більше 20-и висококваліфікованих співробітників.

🎲 Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, які ми надаємо своїм абонентам. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.
👆Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.

💟Наша компанія і надалі буде вдосконалюватись та розширювати своє покриття. Будемо впроваджувати нові та інноваційні послуги. Але найбільша увага як завжди буде приділятися надійності та якості послуг які ми надаємо. 🌐

Ви маєте можливість в особистому кабінеті активувати нагадування про оплату через sms.
Вартість нагадування 1 грн. ( за доставленне повідомлення).
Ви самі обираєте за скільки днів до відключення має приходити sms!

Ми змінили і вдосконалили програму лояльності. Відтепер чим довше Ви з нами тим більше бонусів за поповненя Ви отримуєте!
Для нарахування бонусів потрібно бути підключеним до програми лояльності (активовується одним кліком в особистому кабінеті).

Ми запустили інноваційну і корисну послугу "Мій відеонагляд"
Абоненти в під'їздах в яких встановлені камери відеоспостереження в особистому кабінеті мають можливість їх переглядати онлайн.